AJAK VÁROS HONLAPJA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kezdőlap

Az ország legszebb faragott betleheme Ajakon tekinthető meg 2020 -ban

2020. 12. 13-án Városunkban a sajtó jelenlétében a római katolikus templom udvarán egyházi szentelést követően átadásra került Trella Erik felvidéki fafaragó mester betleheme, mely alkotás 2020-ban a Magyarország legszebb betleheme pályázat különdíjasa lett. Köszönjük a Művész Úrnak, hogy munkája településünket gazdagíthatja és Ajak város lakói, valamint az ide látogatók személyesen is gyönyörködhetnek benne.

Képek a képtárban...
Fotók: Hasulyóné Rutkai Éva

2021. július 30. péntek
Judit, Xénia
A Nap kel 05:23-kor,
nyugszik 20:31-kor.

562310-CITIZ-1-2015-1-HU-CITIZ-NT

 „YEF – Youth for Europe’s Future – Discuss

and debate Europe’s present and future in Ajak

and her twinned settlements”

Ön itt van: Home Közélet Az ország legszebb faragott betleheme Ajakon tekinthető meg 2020 -ban