Sport hírek

Városunk szlovákiai testvértelepülésének, Tiszacsernyőnek a futballcsapatával sok-sok éve nagyon szoros és baráti kapcsolatot ápol városunk Öregfiúk csapata.

2020. augusztus 14-én Tiszacsernyőpolgármester-asszonya, Márta Mozarikova - aki ajaki felmenőkkel büszkélkedik - és az Öregfiúk csapata meghívásának eleget téve városunk Öregfiúk csapata egy jó hangulatú focimeccsen, majd utána egy finom ebéden vett részt, melyet ezúton is köszönünk! 2020. augusztus 20-án Ajakon az Ajak VSC játszott barátságos mérkőzést Tiszacsernyőcsapatával, majd a mérkőzés után Vasas János Vasút úti és Kovács Tibor Kossuth úti lakosok, korábban pedig BenkőTibor Sziget úti lakos felajánlásával mindkét csapat meghívást kapott egy ízletes vacsorára. Köszönjük, és köszönetet mondunk azoknak is, akik a főzésben is segítséget nyújtottak!

You are here: Home Hírek Friss hírek Sport hírek Sport Tisztelt sportkedvelő Ajakiak!